loader
2022-03-15
2022. gada Latvijas čempionu tituli ir sadalīti 2022. gada Latvijas čempionu tituli ir sadalīti

2022. gada Latvijas čempionu tituli ir sadalīti

Sacensību jaunumi
Pagājušajā nedēļas nogalē 12. un 13. martā Rīgas viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga telpās tika sadalīti Latvijas čempionu tituli šautriņu mešanā. Šoreiz tika noskaidrots par vienu čempionu vairāk, jo kungu virslīga no šī gada ir iedalīta A un B divīzijās. Individuālajās sacensībās čempionu titulus izcīnīja Madars Razma (A divīzija), Uldis Ozoliņš (B divīzija), Kristīne Mickus (dāmas) un Ralfs Lieģis (jaunieši). Tikmēr pāru konkurencē pie čempionu tituliem tika Madars Razma duetā ar Igoru Ņikitinu (kungu konkurencē) un Signe Sinkeviča ar Diānu Grabčiku (dāmu konkurencē).

Individuālajās sacensībās kopumā piedalījās 112 spēlētāji - 17 kungi A divīzijā, 67 kungi B divīzijā, 20 dāmas un 8 jaunieši, bet pāru sacensībās 39 kungu dueti un 9 dāmu dueti.

Kungu individuālās sacensības

A divīzijā finālā Madars Razma (ŠMK Priekule) ar 6:0 pārspēja 2020. gada Latvijas čempionu Nauri Gleglu (Bams darts). Trešās vietas ieņēma Aigars Strēlis (ŠMK Priekule) un Valters Melderis (Asās Adatas).

B divīzijas finālā uzvaru svinēja Uldis Ozoliņš (ŠMK Kuldīga) ar 5:4 pārspējot Rihardu Vosuli – Griguli (Asās Adatas). Trešajās vietās ierindojās Jurģis Grabčiks (SK Izaicinājums) un Ilvars Draulis (individuālais spēlētājs).

Savukārt kungu gandarījuma turnīrā uzvaru svinēja Kristaps Vērdiņš (Bams darts).

Dāmu individuālās sacensības

Dāmu finālā Kristīne Mickus (ŠMK Priekule) spēja atspēlēties no 1:3 un finālā svinēja uzvaru ar 5:4 pār Andu Seimani (BDK Lūsis). Trešās vietas Sandijai Andersonei (Asās Adatas) un Sarmītei Lavrentjevai (individuāla spēlētāja).

Jauniešu individuālās sacensības

Jauniešu konkurencē uzvaru svinēja Ralfs Lieģis (DK Vienradzis) ar 6:2 pārspējot Ralfu Laumani (individuāls spēlētājs). Trešās vietas Robertam Buļko (ŠMK Priekule) un Emīlam Džarcānam (Bams darts).

Ralfs Lieģis (58,68) 6:2 Ralfs Laumanis (56,54)

Kungu pāru sacensības

Kungu pāru sacensībās uzvaru svinēja Madars Razma (ŠMK Priekule) un Igors Ņikitins (Saldus darts), kuri finālā ar 4:3 pārspēja Aigaru Strēli un Kristapu Mickus (abi ŠMK Priekule). Trešās vietas Valteram Melderim ar Rihardu Vosuli-Griguli (abi Asās Adatas) un Uldis Ozoliņš ar Jāni Cērpu (abi ŠMK Kuldīga).

Dāmu pāru sacensības

Dāmu pāru sacensībās uzvaru svinēja Signe Sinkeviča ar Diānu Grabčiku (abas DK Izaicinājums), kuras finālā ar 4:2 pārspēja Sandiju Andersoni un Ievu Brikmani-Buklovsku (abas Asās Adatas). Trešās vietas Marijai Ružānei ar Anitu Punculi (abas SK Kuorsova) un Kristīnei Mickus ar Irēnu Bauzi (abas ŠMK Priekule).

Tabulas un statistika

Visa oficiālā sacensību informācija – spēļu protokoli, izspēļu tabulas un spēlētāju statistikas pieejams Dartconnect portālā.

Nākamās sacensības

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 16. aprīlī, kad tiks izspēlēts nākamais Latvijas Darts Virslīgas posms Jēkabpils Kauss 2022.

Article archive
Next tournament
04
JAN
2022

Pepsi Centrs, Uzvaras bulvaris 10

loader

Sponsors