loader
2022-03-06
31. Latvijas čempioāts jau šajā nedēļas nogalē 31. Latvijas čempioāts jau šajā nedēļas nogalē

31. Latvijas čempioāts jau šajā nedēļas nogalē

LDO jaunumi, Sacensību jaunumi
Šajā nedēļas nogalē no 12. līdz 13. martam Bellevue Park Hotel Riga viesnīcā (Slokas ielā 1, Rīgā) tiks aizvadīts 31. Latvijas čempionāts šautriņu mešanā. Latvijas Darts Organizācija ir apstiprinājusi arī Latvijas reitinga punktu piešķiršanas noteikumus, kā arī papildinājusi Latvijas reitinga sacensību izspēļu noteikumus.

Noteikumi

Latvijas reitinga sacensību izspēļu noteikumu 4. punkti ir papildināts ar noteikumiem par PDC Pro Tūres karšu īpašnieku dalību Latvijas Virslīgā. Apstiprinātie noteikumi.

Tāpat ir izstrādāti jaunie reitinga punktu piešķiršanas noteikumi pamatojoties uz divīziju sadalījumu Latvijas virslīgas kungu konkurencē. Apstiprinātie noteikumi.

Visi aktuālie un spēkā esošie notiekumi ir atrodami Noteikumu sadaļā.

Latvijas Čempionāts 2022

Plašāk informācija un nolikums atrodams šeit. Turpat var arī reģistrēties sacensībām.

Lai gan klubi jau ir sākuši licencēties, tad aicinām arī individuālos spēlētājus un vienu sacensību licenču pieteikumus elektroniski iesūtīt lmums uz e-pastu: info[at]latviadarts.com, lai varam visu sagatavot un sacensību sākums neievilktos dēļ licencēšanās jautājumu kārtošanas. Licenču pieteikuma oriģinālus un licencēšanās maksas apmaksu varēsiet veikt pirms sacensībām. Licencēšanās noteikumi un veidlapas atrodami Noteikumu sadaļā.

Tiekamies sacensībās !!!

Article archive
Next tournament
04
JAN
2022

Pepsi Centrs, Uzvaras bulvaris 10

loader

Sponsors