loader
2022-12-10
Ar LDO Latvijas Kausu ir noslēgusies 2022. gada šautriņu mešanas sezona Ar LDO Latvijas Kausu ir noslēgusies 2022. gada šautriņu mešanas sezona

Ar LDO Latvijas Kausu ir noslēgusies 2022. gada šautriņu mešanas sezona

Sacensību jaunumi
3. un 4. decembrī Bellevue Park Hotel Riga viesnīcā tika aizvadītas noslēdzošās Latvijas Darts Virslīgas sacensības šautriņu mešanā LDO Latvijas Kauss 2022. Čempionu titulus individuāli izcīnīja - kungu A divīzijā Aigars Strēlis (ŠMK Priekule), kungu B divīzijā Markuss Jansons (DK Vienradzis) dāmu konkurencē Marija Ružāne (SK Kuorsova), jauniešu konkurencē Kārlis Zeidaks un junioru konkurencē Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts). Savukārt kungu pāros triumfēja Laimonis Naglis ar Aivaru Šutku (SK Kuorsova), bet dāmu konkurencē Helēna Gleglu ar Laimu Upenieci (Bams Darts).

Kungu A divīzija

A divīzijas sacensībās piedalījās 15 dalībnieki. Finālā uzvaru svinēja Aigars Strēlis ar 6:1 pārspējot Armandu Tīmu. 

Trešajā vietā ierindojās Laimonis Naglis (SK Kuorsova) pusfinālā ar 3:6 piekāpjoties Aigaram un Rihards Vosulis - Grigulis (ŠMSK Asās Adatas) pusfinālā ar 5:6 piekāpjoties Armandam.

Statistikas rādītājos izcēlās sekojoši spēlētāji: sacensību augstākais kopējais vidējais – Valters Melderis (79,83), augstākais vienas spēles vidējais – Valters Melderis (88,64), visvairāk 100+ punkti – Aigars Strēlis (91), visvairāk 140+ punkti – Aigars Strēlis (26), visvairāk 180 punkti – Valters Melderis (6), augstākais nobeigums no 160 padevās Aigaram Strēlim, bet ātrākais legs ar 12. šautru padevās  Valteram Melderim.

Kungu B divīzija

B divīzijas kungu sacensībās piedalījās 81 dalībnieks. Savu pirmo uzvaru izcīnīja Markuss ar 5:1 pārspējot Uģi Karasevu.

Trešajā vietā ierindojās Kaspars Abramenko (NB Darts club), kurš ar 2:4 pusfinālā piekāpās Markusam un Edgars Simaško ar 0:4 piekāpās Uģim.

Statistikas rādītājos izcēlās sekojoši spēlētāji: sacensību augstākais kopējais vidējais – Markuss Jansons (71,76), augstākais vienas spēles vidējais – Markuss jansons (84,31), visvairāk 100+ punkti – Uģis Karasevs (81), visvairāk 140+ punkti – Uģis karasevs (20), visvairāk 180 punkti – Markuss jansons (5), augstākais nobeigums no 156 padevās Artūram Bauzem, bet ātrākais legs ar 13. šautru padevās Markusam Jansonam 2 reizes un Kasparam Circenim vienu.

Kungu gandarījuma turnīrā uzvaru izcīnīja Rolands Garonskis (ŠMSK Asās Adatas) finālā ar 2:0 pārspējot Gunāru Rogu (DK Vienradzis).

Dāmu sacensības

Dāmu sacensībās piedalījās 19 dalībnieces. Uzvaras laurus plūca Marija Ružāne (SK Kuorsova), kura finālā ar 5:1 Sandiju Andersoni (ŠMSK Asās Adatas). 

Trešajā vietā ierindojās Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK Asās Adatas) pusfinālā ar 3:4 piekāpjoties Marijai un Helēna Gleglu (Bams darts) ar 2:4 piekāpjoties Sandijai.

Statistikas rādītājos izcēlās sekojošas spēlētājas: sacensību augstākais kopējais vidējais – Sarmīte Lavrentjeva (55,30), augstākais vienas spēles vidējais – Sarmīte lavrentjeva (60,76), visvairāk 100+ punkti – Marija Ružāne (39), visvairāk 140+ punkti – Marija Ružāne un Sarmīte Lavrentjeva (4), kā arī maksimumi jeb 180 pa vienai reizei Marijai ar Sarmīti , augstākais nobeigums no 99 padevās Sarmītei kā arī ātrākais legs ar 17. šautru Sarmītei.

Dāmu gandarījuma turnīrā uzvaru svinēja Laima Upeniece (Bams darts) finālā ar 2:1 pārspējot Diānu Grabčiku (SK Izaicinājums).

Jauniešu sacensības

Jauniešu sacensībās piedalījās 5 spēlētāji. Finālā uzvaru svinēja Kārlis Zeidaks ar 4:3 pārspējot Jēkabu Mālnieku (Saldus Darts).

Kārlis Zeidaks (57,34) 4:3 Jēkabs Mālnieks (53,28)

Trešajā vietā ierindojās Pētersi Sniegs – Sniedziņš un Ketija Ozola (DK Irlava).

 

Spēļu rezultāti un protokoli

Apakšgrupu rezultāti

Apakšgrupu ieņemtās vietas

Izslēgšanas spēļu tabula

 

Junioru sacensības

Junioru sacensībās piedalījās 4 juniori. Finālā uzvaru svinēja Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts) ar 3:0 pārspējot Ernestu Buļko (ŠMK Priekule).

Jēkabs Mālnieks (35,50) 3:0 Ernests Buļko (31,71)

Trešajā vietā ierindojās Pēteris Sniegs - Sniedziņš.

 

Spēļu rezultāti un protokoli

Apakšgrupu rezultāti

Apakšgrupu ieņemtās vietas

Izslēgšanas spēļu tabula

 

Kungu pāru sacensības

Kungu pāru sacensībās piedalījās 40 dueti jeb 80 spēlētāji. Finālā uzvaru ar 4:3 svinēja Laimonis Naglis un Aivars Šutka pārspējot Valteru melderi un Rihardu Vosuli – Griguli. Trešā vieta Jānim Kupšim ar Markusu Jansonu un Naurim Gleglu ar Mareku Gražuli.

Spēļu rezultāti un protokoli

Apakšgrupu rezultāti

Apakšgrupu ieņemtās vietas

Izslēgšanas spēļu tabula

 

Dāmu pāru sacensības

Dāmu pāru sacensībās piedalījās 9 dueti jeb 18 spēlētājas. Finālā uzvaru svinēja Helēna Glegu un Laima Upeniece ar 4:2 pārspējot Mariju Ružāni un Anitu Punculi. Trešajā vietā Marta Circene duetā ar Evitu Madžuli un Sandija Andersone ar Ievu Brikmani – Buklovsku.

Spēļu rezultāti un protokoli

Apakšgrupu rezultāti

Apakšgrupu ieņemtās vietas

Izslēgšanas spēļu tabula

 

 

 

Dartconnect

Sacensību Dartconnect portāls

Spēļu rezultāti un protokoli

Izspēļu tabulas

Sacensību kopējā statistika

Latvijas Darts virslīgas sezonas kopējā statistika

Video translācijas

Video ieraksti no atsevišķām spēlēm no viena mērķa atrodami LDO youtube kanālā.

 

Izslēgšanas spēles

Apakšgrupu spēles

Latvijas Darts virslīgas reitings

Kungu reitings (PDF)

Dāmu reitings (PDF)

Jauniešu reitings (PDF)

Junioru reitings (PDF)

 

Article archive
Next tournament
02
JAN
2024

Pepsi Centrs, Uzvaras bulvāris 10, Rīga

loader

Sponsors