loader
2020-02-23
Vecpiebalgas porcelāna kausi aizvesti uz Jēkabpili un Liepājas pusi Vecpiebalgas porcelāna kausi aizvesti uz Jēkabpili un Liepājas pusi

Vecpiebalgas porcelāna kausi aizvesti uz Jēkabpili un Liepājas pusi

Kā lai šodien vienaldzīgi klusē, kā lai tādā brīdī projām iet, ja jau atkal Vecpiebalgas pusē mērķi viz un šautras šķind...

22. februārī, sestdien, Vecpiebalgas kultūras nama mājīgajās telpās norisinājās 2020. gada sezonas trešais Latvijas un Baltijas reitinga posms šautriņu mešanā.

Spēcīgais vējš Vecpiebalgā bija sapūtis darts cienītājus no visām Latvijas malām un atkal jau ļoti kuplā skaitā – krietni pāri simt dalībniekiem.

Junioru grupā spēkiem mērojās Kristers Laivenieks un Ketija Ozola. Diemžēl Ketijai bija jāazīst stiprā dzimuma pārākums, jo Kristers izrādījās spēcīgāks un uzvarēja ar rezultātu 3:1.

Jauki, ka arvien vairāk jauniešu ir sasparojušies cīņām – šoreiz 13. Viņi cīnījās četrās grupās, un no katras grupas izslēgšanas spēlēm kvalificējās divi spēlētāji. Pārsteigumi gan izpalika. Jau otro reizi pēc kārtas finālā cīnījās Ralfs Laumanis (ŠMK «Liepāja») ar Ralfu Lieģi (DK «Vienradzis»). Šoreiz atkal Ralfa Laumaņa meistarība viņu nepievīla, un ar rezultātu 3:1 Ralfs tika uzvarētāja godā. 3. vietā Markus Jansons (DK«Vienradzis») un Krista Laiveniece (ŠMK «Liepāja»).

Arī 22 daiļā dzimuma pārstāves bija uzasinājušas šautras (ne mēles) un gatavas cīņai. Četras grupas un četras laimīgās, veiksmīgākās, kas kvalificējās izslēgšanas spēlēm. Sīvi cīniņi, veiksme un meistarība līdz finālam aizveda Andu Seimani (BDK «Lūsis») un Sandiju Andersoni (ŠMSK «Asās Adatas»). Ar rezultātu 5:2 jau otro reizi pēc kārtas uzvaru izcīnīja Anda, kura pirms divām nedēļām jau bija kļuvusi arī par Vaiņodes kausa čempioni. Trešajā vietā Laima Upeniece un Ilze Ozola. Jāpiebilst, ka visas šīs dāmas ir Latvijas izlases kandidātes, un šie panākumi viņas arvien vairāk pietuvina iekļūšanaiizlasē, kas šogad pārstāvēs mūsu valsti pasaules čempionātā Spānijā.

Sīvas cīņas risinājās arī 83 kungu konkurencē. Šoreiz varēja gan izspēlēties, gan atspēlēties, gan uzvarēt, jo katrā no 16 grupām bija pa sešiem vai pieciem spēlētājiem, bet izslēgšanas spēlēm kvalificējās četri no katras grupas. Iespējas bija visiem, bet uzvaras formula ir – meistarība kopā ar veiksmi. Kungu finālā tikās Kristaps Mickus (ŠMK «Priekule») un Gatis Lancers. Šoreiz Gatim nācās atzīt pieredzējušā Kristapa (arī Latvijas izlases kandidāta) uzvaru ar rezultātu 5:1. Trešajā vietā pēc sīvām cīņām ierindojās Mareks Gražuls un jau pieminētais Liepājas jaunietis Ralfs Laumanis. Ja Ralfu esam pieraduši redzēt godalgoto sarakstā, tad Marekam individuāli šogad šis ir liels panākums. Apsveicam!

Vecpiebalgas porcelāna gandarījuma kausu mājup aizveda Anita Puncule (SK «Kuorsova») un Kristers Deiders (DK «Vienradzis»).

Paldies sacensību organizatoriem un dalībniekiem!

Pašlaik Latvijas kungu reitinga piecinieku veido – ar vienādu punktu skaitu (40) šo sacensību finālisti Kristaps Mickus un Ralfs Laumanis, viņiem seko Gatis Lancers (31), Aigars Strēlis (30) un Nauris Gleglu, Valters Melderis (abiem 25 punkti);

sievietēm – Anda Seimane (31), Kristīne Mickus (21), Irēna Bauze (19), Sandija Andersone (19), Avelīna Lāce (18);

jauniešiem – Ralfs Laimanis (28), Ralfs Lieģis (25), Markuss Jansons(13), Kristers Deiders (12), Daniels Delveris (10);

junioriem – Kristers Laivenieks (11), Ketija Ozola (5), Kristaps Aļļis (4), Jēkabs Mālnieks (2), Olivers Purviņš (1),

Uz tikšanos 7. martā nākamajās reitinga sacensībās «Vecumnieku kauss» (reģistrācija jau atvērta!) Vecumnieku pagasta Misas kultūras namā! Ieslēdzam Waze, lai nenomaldāmies un nokļūstam galamērķī!

Article archive
Next tournament
29
JAN
2021

Bellevue Park hotel, Rīga

loader

Sponsors