loader
2023-06-15
Irlavas Kausa 2023 čempioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Sarmīte Lavrentjeva, Markuss Jansons un Roberts Grieznis Irlavas Kausa 2023 čempioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Sarmīte Lavrentjeva, Markuss Jansons un Roberts Grieznis

Irlavas Kausa 2023 čempioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Sarmīte Lavrentjeva, Markuss Jansons un Roberts Grieznis

Sacensību jaunumi
Šī gada 10. jūnijā  tika aizvadītas WINMAU Latvijas Darts virslīgas sacensības Tukuma Kauss 2023. Sacensībās piedalījās 93 kungi (A divīzija – 16, B divīzija – 77), 21 dāma, 13 jaunieši (U-18) un 6 juniori (U-15). Čempionu titulus izcīnīja kungu A divīzijā Nauris Gleglu (Bams Darts), kungu B divīzijā Edgars Ziemulis (ŠMSK Asās Adatas), dāmu konkurencē Ieva Brikmane - Buklovska (ŠMSK Asās Adatas), jauniešu U-18 konkurencē Daniels Delveris (ŠMK Vecpiebalga) un junioru U-15 konkurencē Olivers Purviņš (ŠMK Kuldīga).

Kungu A divīzija

A divīzijas finālā uzvaru svinēja Nauris Gleglu (Bams Darts) ar 6:0 pārspējot Jāni Kupši (DK Vienradzis). Trešajā vietā ierindojās Laimonis Naglis (SK Kuorsova) un Rihards Vosulis - Grigulis (ŠMSK Asās Adatas).

Fināls: Nauris Gleglu (73,92) 6:0 Jānis Kupšis (63,35)

Kungu B divīzija

Kungu B divīzijas finālā Edgars Ziemulis (ŠMSK Asās Adatas) ar 5:2 pārspēja Kasparu Circeni (Saldus Darts). Trešajā vietā ierindojās Jānis Kalniņš (Bams Darts) un Rolands Ručevskis (DK Irlava).

Tikmēr B divīzijas gandarījuma turnīrā uzvaras laurus plūca Artis Burkevics (ŠMK Vērgale), kurš finālā ar 2:0 pārspēja Raimondu Mazbergu (Amājas).

Fināls: Edgars Ziemulis (68,18) 5:2 Kaspars Circenis (60,63)

Dāmu sacensības

Dāmu konkurencē Ieva Brikmane - Buklovska (ŠMSK Asās Adatas) finālā ar 5:3 pārspēja turnīra pārsteigumu Martu Rogu (Vecumnieki Darts). Trešajā vietā ierindojās Ilva Kalniņa (Bauskas Darts) un Anda Vīksna (BDK Lūsis).

Dāmu gandarījuma turnīrā triumfēja Sandra Alenčika (DK Irlava) finālā ar 2:1 pārspējot Irēnu Bauzi (ŠMK Priekule).

Fināls: Ieva Brikmane - Buklovska (53,13) 5:3 Marta Roga (47,64)

Jauniešu sacensības (U-18)

Jauniešu sacensībās Ralfa Laumaņa (ŠMK Vērgale) uzvaras gājienu finālā pārtrauca Daniels Delveris (ŠMK Vecpiebalga) svinot uzvaru ar 3:1. Trešajā vietā ierindojās Kārlis Zeidaks (ŠMSK Asās Adatas) un Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts).

Fināls: Daniels Delveris (61,43) 3:1 Ralfs Laumanis (66,34)

Junioru sacensības (U-15)

Junioru sacensibās uzvaru izcīnīja Olivers Purviņš (ŠMK Kuldīga) finālā ar 3:2 parspējot Ernestu Buļko (ŠMK Priekule). Trešajā vietā ierindojās Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts) un Pēteris Sniegs - Sniedziņš.

Fināls: Olivers Purviņš (34,21) 3:0 Ernests Buļko (30,86)

Sacensību informācija

Article archive
Next tournament
26
OCT
2024

Gulbenes Boulings

loader

Sponsors