loader
2022-04-26
Nelielas izmaiņas reitinga punktu piešķiršanas un sacensību izspēlu noteikumos Nelielas izmaiņas reitinga punktu piešķiršanas un sacensību izspēlu noteikumos

Nelielas izmaiņas reitinga punktu piešķiršanas un sacensību izspēlu noteikumos

LDO jaunumi, Sacensību jaunumi
Pēc Latvijas Darts virslīgas sacensībām Jēkabpils kauss 2022 tika konstatēts, ka ir nepieciešami nelieli precizējumu gan reitinga piešķiršanas noteikumos gan arī sacensību izspēļu noteikumos. 22. aprīlī tika aizvadīta LDO valdes sēde, kurā tika izskatītas un pieņemtas nepieciešamās izmaiņas. Pirms šīs sēdes arī notika neliela apspriešanās ar klubu vadītājiem. Tie kuri atsaucās izmaiņas novērtēja atzinīgi.

Latvijas reitinga sacensību izspēļu noteikumi

Pēc Jēkabpils kausa 2022 sacensībām tika konstatēts, ka ir nepieciešams veikt noteikumos nelielus precizējumus attiecībā uz to kādam ir jābūt minimālajam sacensību stendu skaitam, kā arī tas, ka PDC Pro Tūres kartes turētāju iesaistei ir nepieciešams precizējums, jo to neregulārā dalība sacensībās ietekmē A divīzijas izspēli. Attiecīgi izmaiņas tika veiktas punktos 3.5. un 4.4.1.

Latvijas reitinga punktu piešķiršanas noteikumi

Pēc Latvijas Darts Virslīgas sacensību rezultātu (Jēkabpils Kauss 2022) ievades un reitinga apkopošanas ir nepieciešams precizējums attiecībā uz to, kā noteikt, kurš spēlētājs ieņem augstāku vietu, ja diviem vai vairākiem spēlētājiem ir vienāds punktu skaits. Attiecīgi mainīti punkti 1.11. un 1.11.1.

Tāpat pamatojoties uz augstāk minētajām izmaiņām ir arī sakārtoti Latvijas Darts virslīgas reitingi un spēlētāju pozīcijas tajos. Tāpat jāņem vērā, ka pamatojoties uz valdes sēdes protokolu Nr. 22/1 no 2022. gada 27. februāra, pirms Vecpiebalgas kausa 2022 sacensībām reitinga izkārtojumam vēl tiek ņemts vērā 2020. gada reitings. Taču jau pēc tām 2020. gada reitings vairs netiks ņemt vērā pozīciju noteikšanai.

LDO valdes sēdes protokoli pieejami mājas lapas sadaļā - Par LDO -> LDO lēmumi un protokoli

LDO sacensību noteikumi pieejami mājas lapas sadaļā - Par LDO -> Noteikumi

Latvijas Darts virslīgas reitings

Article archive
Next tournament
04
JAN
2022

Pepsi Centrs, Uzvaras bulvaris 10

loader

Sponsors