loader
2023-06-13
Tukuma Kausa 2023 čemioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, ieva Brikmane - Buklovska, Daniels Delveris un Olivers Purviņš Tukuma Kausa 2023 čemioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, ieva Brikmane - Buklovska, Daniels Delveris un Olivers Purviņš

Tukuma Kausa 2023 čemioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, ieva Brikmane - Buklovska, Daniels Delveris un Olivers Purviņš

Sacensību jaunumi
Šī gada 27. maijā tika aizvadītas WINMAU Latvijas Darts virslīgas sacensības Vecpiebalgas Kauss 2023. Šoreiz dalībnieku skaits bija pieticīgāks 93 kungi (A divīzija – 15, B divīzija – 78), 24 dāmas, 10 jaunieši (U-18) un 3 juniori (U-15). Čempionu titulus izcīnīja kungu A divīzijā Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale), kungu B divīzijā Gatis Lancers, dāmu konkurencē Irēna Bauze (ŠMK Priekule), jauniešu U-18 konkurencē Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale) un junioru U-15 konkurencē Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts).

Kungu A divīzija

A divīzijas finālā uzvaru svinēja Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale) ar 6:3 pārspējot Rihardu Vosuli - Griguli (ŠMSK Asās Adatas) . Trešajā vietā ierindojās Armands Tīms un Kristaps Mickus (ŠMK Priekule).

Fināls: Ralfs Laumanis (73,04) 6:3 Rihards Vosulis - Grigulis (67,88)

Kungu B divīzija

Savukārt kungu B divīzijas finālā Gatis Lancers ar 5:1 pārspēja Adrianu Djačuku (ŠMSK Asās Adatas). Trešajā vietā ierindojās Oskars Kuzmans un Daniels Delveris (abi ŠMK Vecpiebalga).

Tikmēr B divīzijas gandarījuma turnīrā uzvaras laurus plūca Andis Lauva (ŠMK Vecpiebalga), kurš finālā ar 2:0 pārspēja Gati Ozolu (DK Irlava).

Fināls: Gatis Lancers (80,24) 5:1 Adrians Djačuks (68,78)

Dāmu sacensības

Dāmu konkurencē Irēna Bauze (ŠMK Priekule) finālā ar 5:0 pieveica Ievu Brikmani - Buklovsku (ŠMSK Asās Adatas). Trešajā vietā ierindojās Marija Ružāne (SK Kuorsova) un Sandra Alenčika (DK Irlava).

Dāmu gandarījuma turnīrā triumfēja Anda Vīksna (BDK Lūsis) finālā ar 2:0 pārspējot Tiju Stirnu (DK Irlava).

Fināls: Irēna Bauze (63,15) 5:0 ieva Brikmane - Buklovska (56,00)

Jauniešu sacensības (U-18)

Jauniešu sacensībās savu ceturto uzvaru pēc kārtas šī gada sacensībās izcīnīja Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale) finālā ar 3:2 pārspējot Danielu Delveri (ŠMK Vecpiebalga). Trešajā vietā ierindojās Kārlis Zeidaks (ŠMSK Asās Adatas) un Markuss Jansons (DK Vienradzis).

Fināls: Ralfs Laumanis (62,72) 3:2 Daniels Delveris (59,87)

Junioru sacensības (U-15)

Junioru sacensibās uzvaru izcīnīja Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts) finālā ar 3:0 parspējot Oliveru Purviņu (ŠMK Kuldīga). Trešajā vietā ierindojās Roberts Grieznis (ŠMK Vecpiebalga).

Fināls: Jēkabs Mālnieks (41,37) 3:0 Olivers Purviņš (37,83)

Sacensību informācija

Article archive
Next tournament
26
OCT
2024

Gulbenes Boulings

loader

Sponsors