loader
17
DEC
2022

Latvijas komandu čempionāts 2022 (fināli)

Bauskas pilsētas stadiona sporta manēža
LV

Sabraukumu kalendārs

  • 23.-24. jūlijs – 1. un 2. sabraukums
  • 22. oktobris* - 3. sabraukums
  • 12. novembris* - 4. sabraukums
  • 17. decembris - izslēgšanas spēles

* Pēc 1. un 2. sabraukuma tiks lemts vai apvienot 3. un 4. sabraukumu kā vienas nedēļas nogales divu dienu sacensības.

Izmaiņas nolikumā

Tāpat ir pieņemts lēmums, ka Latvijas jauniešu izlase tādā sastāvā, kā startēs Eiropas kausā, piedalīsies arī Latvijas komandu čempionātā kungu konkurencē, kā arī tai tiek rezervēta vieta Baltijas kausā no Latvijas puses. Tādējādi pēc 1. un 2. sabraukuma rezultātiem kungu konkurencē tiks noskaidrotas astoņas komandas (nevis deviņas, kā tika minēts iepriekš), kuras kvalificēsies Baltijas kausa sacensībām.

Tāpat tiks papildināts nolikums ar nosacījumu, ka uz Latvijas komandu čempionāta izslēgšanas spēlēm var tikt aizstāts viens spēlētājs komandā, ja tas nevar tajās piedalīties neparedzēta un pamatota iemesla dēļ. Šādi pieteikumi ar pierādāmiem apliecinājumiem būs iesniedzami LDO izvērtēšanai un aizstāšana varēs notikt tikai pēc apstiprinājuma no LDO saņemšanas. Aizstāt varēs tikai ar spēlētājiem, kuri nav piedalījušies regulārās sezonas spēlēs kādas citas komandas sastāvā.

Nolikums un pieteikšanās

Komandu pieteikšanās sacensībām ir noteikta līdz 2022. gada 3. jūnijam

Baltijas Kauss

Atgādinām, ka sākot ar šo gadu komandas dalībai Baltijas kausā var pieteikt tikai katras valsts šautriņu mešanas federācijas. Individuālu komandu pieteikumi pa tiešo pie organizatoriem netiks pieņemti.

Savukārt no Latvijas bez pieaugušo izlasēm dāmu un kungu konkurencē un jauniešu izlases kungu konkurencē tiks pieteiktas tikai tās komandas kuras būs kvalificējušās Latvijas komandu čempionāta ietvaros. 

Tā, kā Latvijai ir pieejamas 10 vietas kungu konkurencē un 5 dāmu konkurencē, tad pēc Latvijas komandu čempionāta rezultātiem tiks noskaidrotas 8 komandas kungu konkurencē un 4 dāmu konkurencē un tiks pieteiktas dalībai Baltijas kausā. Ja pēc visu komandu pieteikšanas Baltijas kausam būs pieejamas vēl kādas brīvas vietas kungu vai dāmu konkurencē, tad tiks pieteikta nākamā komanda no komandu čempionāta dalībniecēm. Komandas, kuras nepiedalās Latvijas komandu čempionātā nevarēs piedalīties Baltijas kausa sacensībās.

loader

Sponsors