loader
22
AUG

Priekules kauss 2020

Priekule

22.-23. augustā Priekulē, Priekules daudzfunkcionālā sporta hallē, Aizputes ielā 1 norisināsies sestās 2020. sezonas Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā.

Sacensību nolikums:Priekules kauss 2020

Sanitārais protokols

Apliecinājuma veidlapa

Sanitary protocol

Statement form

 

SACENSĪBU REZULTĀTI

Juniori (2)

1. vieta Kristers Lavenieks (ŠMK Liepāja)

2. Vieta Ketija Ozola (DK Irlava)

3. Vieta

Rezultāti: Priekuless_kauss_2020_juniori

Jaunieši (10)

1. vieta Emīls Džarcāns (BAMS Darts)

2. vieta Daniels Delveris (DK Vienradzis)

3. vieta Ralfs Lieģis (DK Vienradzis) un Roberts Lieģis (DK Vienradzis)

Grupu spēles: Priekuless_kauss_2020_jaunieši_indiv_grupas

Izslēgšanas spēles: Priekuless_kauss_2020_jaunieši_indiv_playoff

Kungi (70)

1. vieta Jānis Kupšis (DK Vienradzis)

2. vieta Nikolajs Anpīlovs (ŠMK Liepāja)

3. vieta Laimonis Naglis (SK Kuorsova) un Nauris Gleglu (BAMS Darts)

Grupu spēles: Priekuless_kauss_2020_kungi_indiv_grupas

Izslēgšanas spēles: Priekuless_kauss_2020_kungi_indiv_playoff

Dāmas (16)

1. vieta Kristīne Mickus (ŠMK Priekule)

2. vieta Irēna Bauze (ŠMK Priekule)

3. vieta Marija Ružāne (SK Kuorsova) un Zeltīte Strade (SK Kuorsova)

Grupu spēles: Priekuless_kauss_2020_dāmas_indiv_grupas

Izslēgšanas spēles: Priekuless_kauss_2020_dāmas_indiv_playoff

Gandarījuma turnīra uzvarētāji

Gandarījuma kauss dāmas Ilva Kalniņa (Bauskas Darts)

Gandarījuma kauss kungi Ivars Škesters (Klondaikas Fortūnas Džentelmeņi)

Priekuless_kauss_2020_dāmas_gandarijuma

Priekuless_kauss_2020_kungi_gandarijuma

Kungu pāri (22)

1. vieta Aivars Šutka / Rihards Tomašickis (SK Kuorsova)

2. vieta Daniels Delveris / Ralfs Lieģis (DK Vienradzis)

3.vieta Jānis Kupšis / Kaspars Circenis (DK Vienradzis) un Tomas Šakys / Sigitas Kavajauskas (Lietuva)

Grupu spēles: Priekuless_kauss_2020_kungi_pāri_grupas

Izslēgšanas spēles: Priekuless_kauss_2020_kungi_pāri_playoff

Dāmu pāri (6)

1. vieta Irēna Bauze / Kristīne Mickus (ŠMK Priekule)

2. vieta Ilze Ozola / Sandra Alenčika (DK Irlava) 

3. vieta Anda Seimane (BDK Lūsis) / Laima Upeniece (ŠMK Priekule) un Krista Laiveniece (ŠMK Liepāja) / Vita Purviņa (ŠMK Kuldīga)

Grupu spēles: Priekuless_kauss_2020_dāmas_pāri_grupas

Izslēgšanas spēles: Priekuless_kauss_2020_dāmas_pāri_playoff

 

 

Reģistrētie spēlētāji

loader

Atbalstītāji