loader
2020-06-10
Par ārkārtas situācijas atcelšanu un ierobežojumiem sporta jomā Par ārkārtas situācijas atcelšanu un ierobežojumiem sporta jomā

Par ārkārtas situācijas atcelšanu un ierobežojumiem sporta jomā

10. jūnijā Latvijas teritorijā tiek atcelta arkārtas situācija. Atceļot ārkārtas stāvokli dažāda veida ierobežojumi dažādās jomās tiek saglābati, bet pakāpeniski tiek plānoti samazināt. Sporta joma nav izņēmums.

 

Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā (šeit) publicētais valdības apstiprinātais noteikumu projekts "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" paredz, ka sākot no 10. jūnija sporta treniņu grupā vienlaikus pulcējas ne vairāk kā 30 personas, un ne mazāk kā 4 kvadrātu metru platības vienai personai. Var neievērot arī 2 metru distanci, arī amatieru sportā. Sporta sacensības ir atļautas, ievērojot vispārējos pulcēšanās nosacījumus. Pulcēšanās ierobežojumi atrodami Ministru kabineta mājaslapā (šeit). 

Kas attiecas uz tuvākajām reitinga sacensībām Irlavā un Priekulē situācija tiek apzināta un lēmumi par sacensībām saskaņā ar izstrādātajiem noteikumiem tiks pieņemti tuvākajā laikā. Tāpat tiek meklēti situācijas risinājums Jēkabpils kausa veiksmigai norisei, kas ārkārtas situācijas dēļ tika atcelts. Tuvāko divu nedēļu laikā tiks pieņemts lēmums par Baltijas kausu, kur ir skaidri jāsaprot vai paredzami lielo dalībnieku skaitu ir iespējams uzņemt relatīvi šaurās telpās. 

 

Article archive
Next tournament
30
OCT
2020

Rīga, Bellevue Park Hotel, Rīga

loader

Sponsors