loader
2022-05-04
Sākusies pieteikšanās Latvijas komandu čempionātam 2022 Sākusies pieteikšanās Latvijas komandu čempionātam 2022

Sākusies pieteikšanās Latvijas komandu čempionātam 2022

LDO jaunumi, Новинки соревнований
No šīs sezonas sākam jaunu turnīru, kas būs  Latvijas komandu čempionāts šautriņu mešanā. Šis turnīrs tāpat arī kalpos, kā kvalifikācija uz Baltijas kausa sacensībām. Sacensības tiks aizvadītas divās kārtās regulārā sezona un izslēgšanas spēles, kurās tiks noskaidroti Latvijas čempioni kungu un dāmu konkurencē. Taču šī gada formāts ir tikai kā pārejas formāts, jo no 2023. gada ir paredzēts komandas iedalīt līgās pamatojoties uz šīs sezonas rezultātiem. Tāpat arī no nākamā gada tiks ieviestas Latvijas komandu kausa sacensības, kuras tiks nosauktas Jāņa Straumes vārdā un sauksies Jāņa Straumes kauss.

Jānis Straume ir šautriņu mešanas sporta veida aizsācējs Latvijā un tādējādi vēlamies viņu godināt. Šīs būs sacensības, kurā kopā startēs visu līgu komandas.

Komandu pieteikšanās sacensībām ir noteikta līdz 2022. gada 3. jūnijam

Baltijas Kauss 2022

No šī gada Baltijas Kausa sacensībās tiks notiekts ierobežojums, ka tajā varēs startēt tikai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandas un katrai valstij būs noteikts vietu skaits cik komandas var tikt pieteiktas. Šogad Baltijas kauss notiks Lietuvā un tajā tiks limitēts līdz 32 kungu un 16 dāmu komandām.

Kungu konkurencē organizatoru valstij būs 12 vietas, bet pārājām pa 10 vietām. Pie kam viena vietra no katras valsts tiek rezervēta izlasei. Tādējādi Latvijā tiks noskaidrotas vēl 9 komandas, kuras kopā ar Latvijas izlasi sacentīsies Baltijas kausā.

Dāmu konkurencē organizatoru valstij būs 6 vietas, bet pārējām pa 5 vietām tai skaitā arī vieta Latvijas izlasei.

Sīkāka informācija Latvijas Komandu čempionāta 2022 nolikumā. Taču drīzumā parādīsies arī plašāka informaciju saistībā ar Baltijas kausu.

Article archive
Next tournament
04
ЯНВ
2022

Pepsi Centrs, Uzvaras bulvaris 10

loader

Sponsors