loader
08
OCT

WDF Pasaules Kauss 2019

Rumānija

No 7.līdz 12. oktobrim Rumānijas pilsētā Kluža-Napoka notika WDF Pasaules kauss šautriņu mešanā, kurā piedalījās 52 kungu, 46 dāmu un 19 jauniešu komandas. Šis ir līdz šim lielākais turnīrs.

Latvijas kungu izlase šajā turnīrā nodemonstrēja līdz šim labāko sniegumu komandu konkurencē izcīnot 9. vietu.

Individuālās sacensības

Kungu konkurencē augstākais sasniegums padevās Laimonim Naglim, kurš pirmajā kārtā ar 4:2 pārspēja turku Furkan Gultekin, otrajā kārtā ar 4:3 pārspēja džersieti Steve Eusebini, bet trešajā kārtā ar 3:4 piekāpās amerikānim Joe Chaney ieņemot 33. vietu turnīrā. Kristapam Mickus pirmā kārta bija brīva, bet otrajā kārtā ļoti sīvā spēlē ar 3:4 zaudējums ieprieksējā Pasaules kausa ieguvējam kanādietim Jeff Smith un ieņēma 65. vietu. Savukārt Žanis Buklovskis pirmajā kārtā ar 0:4 piekāpās lietuvietim Mindaugas Barauskas, bet Aigars Strēlis pirmajā kārtā ar 3:4 piekāpās islandietim Pall A. Petursson. Žanim un Aigaram 129. vieta.

Dāmu konkurencē Zeltītei Stradei pirmā kārta bija brīva. Otrajā kārtā ar 4:3 tika pārspēta brazīliete Isabel Carneiro, bet trešajā ar 0:4 atzīts velsietes Chris Savvery pārākums. Arī Kristīnei Mickus pirmā kārta bija brīva un otrajā ar 4:1 tika pārspēta rumāniete Oana Cimpaco, bet trešajā kārtā ar 1:4 zaudējums japānietei Mayumi Ouchi. Kristīnei un Zeltītei rezultātā 33. vieta. Arī Marijai Ružānei pirmā kārta bija brīva, bet otrajā zaudējums ar 3:4 vācietei Lena Zollikofer un 65. vieta turnīrā. Savukārt Andai Seimanei pirmajā kārtā ar 2:4 zaudējums zviedrietei Maud Jansson un 129. vieta.

Pāru sacensības

 

 

Registered players

loader

Sponsors