loader
2020-09-15
Jaunatnes izlase rūdas Baltijas kausā Jaunatnes izlase rūdas Baltijas kausā

Jaunatnes izlase rūdas Baltijas kausā

Dalību šī gada Baltijas kausā ņēma ar Latvijas zēnu izlase, lai pārbaudītu savu spēju robežas situācijās, kad krekls ir smagāks kā ikdienā un sacensību formāts paģēr, ka ir tikai svarīgas un rezultātu izšķirošas spēles.

Individuāli Daniels Delveris un Ralfs Lieģis spēja pārvarēt vienu sacensību kārtu, bet Ralfs Laumanis un Kristers Deiders bija pieticīgāki un atzina krietni pieredzējušāku spēlētāju pārākumu.

Komandu sacensības jaunieši aizvadīja veiksmīgi un spēja izkļūt no apakšgrupas (9:1 pret Paddy darts 3, 9:5 pret ŠMK Priekule 2, 3:9 pret Paddy Darts 1).

Izslēgšanas spēļu pirmā kārtā pretiniekos stājās "SATURN", vieni no šī turnīra favorītiem ar trīs Igaunijas kungu izlases spēlētājiem sastāvā. Zaudējums ar 4:9.

Pāru sacensībās Laumanis/Delveris piekāpās pirmā kārtā ar 3:4 Konstantinovičam/Karavicam, iespējams, neizvēloties pareizo noslēguma kombināciju, brīdī kad bija iespēja spēli uzvarēt ar 4:3. Lieģis/Deiders sacensības noslēdza otrajā kārtā. Pārāki ar 4:2 pār jauniešiem bija Birznieks/Bauze. 

 

Article archive
Next tournament
19
NOV
2021

Bellevue Park hotel, Rīga, https://hotelbellevue.lv/

loader

Sponsors