loader
2018-11-13
Latvia Open 2018 uzvaras svin Darius Labanauskas un Aileen de Graaf Latvia Open 2018 uzvaras svin Darius Labanauskas un Aileen de Graaf

Latvia Open 2018 uzvaras svin Darius Labanauskas un Aileen de Graaf

Sacensību jaunumi
Pagājušā nedēļas nogalē norisinājās WDF un BDO reitinga sacensības Latvia Open 2018 kurās piedalījās 167 kungi, 45 dāmas un 9 jaunieši. Individuālo čempionu titulus izcīnīja lietuvietis Darius Labanauskas, holandiete Aileen de Graaf un krievu jaunietis Romans Turkejevs.

Piektdienā tika aizvadīts iesildošais turnīrs pielozētajiem pāriem, kurā piedalījās 138 dalībnieki. Uzvaru finālā ar 4:2 izcīnīja Andrew Hircock (UK) un Erik van Manen, kuri pārspēja Peter Burgoyne (UK) un Pyotr Bazaluckiy.

Sestdien individuālajās sacensībās kungiem uzvaru svinēja lietuvietis Darius Labanauskas, kurš finālā ar 6:2 pārspēja angli John Scott. Individuālo spēļu fināli tika translēti arī Sportacentrs.com televīzijā.

Kungu fināla ieraksts: Darius labanauskas (91,88) 6:2 John Scott (75,19)

Dāmu finālā tikās pasaules reitinga līderes angliete Deta Headman un holandiete Aileen de Graaf, kura arī svinēja uzvaru 5:1.

Dāmu fināla ieraksts: Deta Hedman (69,79) 1:5 Aileen de Graaf (76,26)

Savukārt jauniešu finālā krievs Roman Turkeev ar 4:2 pārspēja iepriekšējā gada jauniešu finālistu holandieti Javanico Jensen.

Jauniešu fināla ieraksts: Roman Turkeev (63,32) 4:2 Javanico Jansen (65,28)

Svētdienā norisinājās kungu un dāmu pāru sacensības, kur dāmu konkurencē somietes Sari Nikula un Kirsi Vinikainen ar 5:2 pārspēja zviedrietes Helen Sundelin un rumānietes Andrea Brad duetu. Diemžēl dāmu pāru fināla ieraksts tehnisku iemeslu dēļ nav pieejams.

Savukārt kungu konkurencē līdz finālam spēja aizcīnīties latviešu duets Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, kuri finālā ar 1:5 piekāpās beļģa Jean-marie Hendrikx un holandieša Ralph Wetzels duetam.

Kungu pāru fināla ieraksts: Aigars Strēlis/Kristaps Mickus (70,23) 1:5 Jean-marie Hendrikx/Ralph Wetzels (73,75)