loader
2023-06-15
Irlavas Kausa 2023 čempioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Sarmīte Lavrentjeva, Markuss Jansons un Roberts Grieznis Irlavas Kausa 2023 čempioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Sarmīte Lavrentjeva, Markuss Jansons un Roberts Grieznis

Irlavas Kausa 2023 čempioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Sarmīte Lavrentjeva, Markuss Jansons un Roberts Grieznis

Sacensību jaunumi
Šī gada 11. jūnijā tika aizvadītas WINMAU Latvijas Darts virslīgas sacensības Irlavas Kauss 2023. Sacensībās piedalījās 78 kungi (A divīzija – 18, B divīzija – 60), 21 dāma, 13 jaunieši (U-18) un 6 juniori (U-15). Čempionu titulus izcīnīja kungu A divīzijā Nauris Gleglu (Bams Darts), kungu B divīzijā Edgars Ziemulis (ŠMSK Asās Adatas), dāmu konkurencē Sarmīte Lavrentjeva, jauniešu U-18 konkurencē Markuss Jansons (DK Vienradzis) un junioru U-15 konkurencē Roberts Grieznis (ŠMK Vecpiebalga).

Kungu A divīzija

A divīzijas finālā uzvaru otro dienu pēc kārtas svinēja Nauris Gleglu (Bams Darts) ar 6:1 pārspējot lietuvieti mindaugas Viskontas. Trešajā vietā ierindojās Markuss Jansons (DK Vienradzis) un Uldis Ozoliņš (ŠMK Kudīga).

Fināls: Nauris Gleglu (67,25) 6:1 Mindaugas Viskontas (55,30)

Kungu B divīzija

Kungu B divīzijas finālā otro uzvaru divās dienās izcīnīja Edgars Ziemulis (ŠMSK Asās Adatas) ar 5:3 pārspēja Gati Ozolu (DK Irlava). Trešajā vietā ierindojās Mārcis Auzāns (vecumnieki Darts) un Jānis Oliņš (Amājas).

Tikmēr B divīzijas gandarījuma turnīrā uzvaras laurus plūca Kristaps Vērdiņš (Bams Darts), kurš finālā ar 2:1 pārspēja Uldi Purviņu (ŠMK Kuldīga).

Fināls: Edgars Ziemulis (72,33) 5:3 Gatis Ozols (70,05)

Dāmu sacensības

Dāmu konkurencē Sarmīte Lavrentjeva finālā ar 5:1 pārspēja Martu Rogu (Vecumnieki Darts). Trešajā vietā ierindojās Irēna Bauze (ŠMK Priekule) un Ieva Brikmane - Buklovska (ŠMSK Asās Adatas).

Dāmu gandarījuma turnīrā triumfēja Sandija Andersone (ŠMSK Asās Adatas) finālā ar 2:1 pārspējot Evitu Oliņu (Amājas).

Fināls: Sarmīte Lavrentjeva (44,57) 5:1 Marta Roga (42,47)

Jauniešu sacensības (U-18)

Jauniešu sacensībās uzvaru svinēja Markuss Jansons (DK Vienradzis) finālā ar 3:1 pārspējot Jēkabu Mālnieku (Saldus Darts). Trešajā vietā ierindojās Kārlis Zeidaks (ŠMSK Asās Adatas) un Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale).

Fināls: Markuss Jansons (53,15) 3:1 Jēkabs Mālnieks (47,47)

Junioru sacensības (U-15)

Junioru sacensibās uzvaru izcīnīja Roberts Grieznis (ŠMK vecpiebalga) finālā ar 3:2 parspējot Pēteri Sniegu - Sniedziņu. Trešajā vietā ierindojās Amanda Kirilova (ŠMK Priekule) un Olivers Purviņš (ŠMK Kuldīga).

Fināls: Roberts Grieznis (46,07) 3:2 Pēteris Sniegs - Sniedziņš (39,56)

Sacensību informācija

Rakstu arhīvs
Nākošās sacensības
26
OKT
2024

Gulbenes Boulings

loader

Atbalstītāji