loader
2023-06-11
Jēkabpils Kausa 2023 čempioni - Melderis, Salmiņš, Ružāne, Laumanis un Ernests Buļko Jēkabpils Kausa 2023 čempioni - Melderis, Salmiņš, Ružāne, Laumanis un Ernests Buļko

Jēkabpils Kausa 2023 čempioni - Melderis, Salmiņš, Ružāne, Laumanis un Ernests Buļko

Sacensību jaunumi
Šī gada 29. un 30. aprīlī tika aizvadītas WINMAU Latvijas Darts virslīgas sacensības Jēkabpils kauss 2023. Arī šīs sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu 116 kungus (A divīzija – 16, B divīzija – 100), 31 dāmu, 16 jauniešus (U-18) un 6 juniorus (U-15). Savukārt svētdienas pāru sacensībās startēja 28 kungu pāri un 10 dāmu dueti. Čempionu titulus izcīnīja kungu A divīzijā Valters Melderis (ŠMSK Asās Adatas), kungu B divīzijā Dzintars Salmiņš (Gulbenes Darts), dāmu konkurencē Marija Ružāne (SK Kuorsova), jauniešu U-18 konkurencē Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale) un junioru U-15 konkurencē Ernests Buļko (ŠMK Priekule). Savukārt pāru konkurencē pie čempionu tituliem tika Jānis Kondrāts ar Aivaru Šutku (abi SK Kuorsova) un Diāna Grabčika ar Signi Sinkevicu (SK Izaicinājums).

Kungu A divīzija

A divīzijas finālā uzvaru svinēja Valters Melderis (ŠMSK Asās Adatas) ar 6:4 pārspējot Aigaru Strēli (ŠMK Priekule). Trešajā vietā ierindojās Rihards Vosulis - Grigulis (ŠMSK Asās Adatas) un Uldis Ozoliņš (ŠMK Kuldīga).

Fināls: Valters Melderis (72,72) 6:4 Aigars Strēlis (72,27)

Kungu B divīzija

Savukārt kungu B divīzijas finālā Dzintars Salmiņš (Gulbenes Darts) ar 5:2 pārspēja Uģi Karasevu (Rubene Darts).  Trešajā vietā ierindojās Gunārs Roga (DK Vienradzis) un Rolands Ručevskis (DK Irlava).

Tikmēr B divīzijas gandarījuma turnīrā uzvaras laurus plūca Gatis Ivanāns (Bauskas Darts), kurš finālā ar 2:1 pārspēja Oskaru Drauli.

Fināls: Dzintars Salmiņš (60,50) 5:2 Uģis karasevs (64,82)

Dāmu sacensības

Dāmu konkurencē Marija Ružāne (SK Kuorsova) finālā ar 5:1 pieveica Diānu Grabčiku (SK Izaicinājums). Trešajā vietā ierindojās Ilze Ozola (DK Irlava) un Signe Sinkeviča (SK Izaicinājums).

Dāmu gandarījuma turnīrā triumfēja Areta Kovaļevska (Bauskas Darts) finālā ar 2:1 pārspējot Martu Circeni (Saldus Darts).

Fināls: Marija Ružāne (50.01) 5:1 Diāna Grabčika (44,11)

Jauniešu sacensības (U-18)

Jauniešu sacensībās savu trešo uzvaru šī gada sacensībās izcīnīja Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale) finālā ar 3:0 pārspējot Kārli Zeidaku (ŠMSK Asās Adatas). Trešajā vietā ierindojās Daniels Delveris (ŠMK Vecpiebalga) un Markuss Jansons (DK Vienradzis).

Fināls: Ralfs Laumanis (66,31) 3:0 Kārlis Zeidaks (52,27)

Junioru sacensības (U-15)

Junioru sacensibās uzvaru izcīnīja Ernest Buļko (ŠMK Priekule) finālā ar 3:2 parspējot Jēkabu Mālnieku (Saldus Darts). Trešajā vietā ierindojās Amanda Kirilova (ŠMK Priekule) un Olivers Purviņš (ŠMK Kudīga).

Fināls: Ernests Buļko (42,17) 3:2 Jēkabs Mālnieks (46,73)

Kungu pāru sacensības

Fināls: Jānis Kondrāts / Aivars Šutka (59,92) 4:1 Armands Tīms / Rolands Krūze (59,38)

Dāmu pāru sacensības

Fināls: Diāna Grabčika / Signe Sinkeviča (34,33) 4:1 Ilze Ozola / Ketija Ozola (33,55)

Sacensību informācija

Rakstu arhīvs
Nākošās sacensības
26
OKT
2024

Gulbenes Boulings

loader

Atbalstītāji