loader
2023-06-13
Tukuma Kausa 2023 čemioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Ieva Brikmane - Buklovska, Daniels Delveris un Olivers Purviņš Tukuma Kausa 2023 čemioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Ieva Brikmane - Buklovska, Daniels Delveris un Olivers Purviņš

Tukuma Kausa 2023 čemioni - Nauris Gleglu, Edgars Ziemulis, Ieva Brikmane - Buklovska, Daniels Delveris un Olivers Purviņš

Sacensību jaunumi
Šī gada 10. jūnijā  tika aizvadītas WINMAU Latvijas Darts virslīgas sacensības Tukuma Kauss 2023. Sacensībās piedalījās 93 kungi (A divīzija – 16, B divīzija – 77), 21 dāma, 13 jaunieši (U-18) un 6 juniori (U-15). Čempionu titulus izcīnīja kungu A divīzijā Nauris Gleglu (Bams Darts), kungu B divīzijā Edgars Ziemulis (ŠMSK Asās Adatas), dāmu konkurencē Ieva Brikmane - Buklovska (ŠMSK Asās Adatas), jauniešu U-18 konkurencē Daniels Delveris (ŠMK Vecpiebalga) un junioru U-15 konkurencē Olivers Purviņš (ŠMK Kuldīga).

Kungu A divīzija

A divīzijas finālā uzvaru svinēja Nauris Gleglu (Bams Darts) ar 6:0 pārspējot Jāni Kupši (DK Vienradzis). Trešajā vietā ierindojās Laimonis Naglis (SK Kuorsova) un Rihards Vosulis - Grigulis (ŠMSK Asās Adatas).

Fināls: Nauris Gleglu (73,92) 6:0 Jānis Kupšis (63,35)

Kungu B divīzija

Kungu B divīzijas finālā Edgars Ziemulis (ŠMSK Asās Adatas) ar 5:2 pārspēja Kasparu Circeni (Saldus Darts). Trešajā vietā ierindojās Jānis Kalniņš (Bams Darts) un Rolands Ručevskis (DK Irlava).

Tikmēr B divīzijas gandarījuma turnīrā uzvaras laurus plūca Artis Burkevics (ŠMK Vērgale), kurš finālā ar 2:0 pārspēja Raimondu Mazbergu (Amājas).

Fināls: Edgars Ziemulis (68,18) 5:2 Kaspars Circenis (60,63)

Dāmu sacensības

Dāmu konkurencē Ieva Brikmane - Buklovska (ŠMSK Asās Adatas) finālā ar 5:3 pārspēja turnīra pārsteigumu Martu Rogu (Vecumnieki Darts). Trešajā vietā ierindojās Ilva Kalniņa (Bauskas Darts) un Anda Vīksna (BDK Lūsis).

Dāmu gandarījuma turnīrā triumfēja Sandra Alenčika (DK Irlava) finālā ar 2:1 pārspējot Irēnu Bauzi (ŠMK Priekule).

Fināls: Ieva Brikmane - Buklovska (53,13) 5:3 Marta Roga (47,64)

Jauniešu sacensības (U-18)

Jauniešu sacensībās Ralfa Laumaņa (ŠMK Vērgale) uzvaras gājienu finālā pārtrauca Daniels Delveris (ŠMK Vecpiebalga) svinot uzvaru ar 3:1. Trešajā vietā ierindojās Kārlis Zeidaks (ŠMSK Asās Adatas) un Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts).

Fināls: Daniels Delveris (61,43) 3:1 Ralfs Laumanis (66,34)

Junioru sacensības (U-15)

Junioru sacensibās uzvaru izcīnīja Olivers Purviņš (ŠMK Kuldīga) finālā ar 3:2 parspējot Ernestu Buļko (ŠMK Priekule). Trešajā vietā ierindojās Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts) un Pēteris Sniegs - Sniedziņš.

Fināls: Olivers Purviņš (34,21) 3:2 Ernests Buļko (30,86)

Sacensību informācija

Rakstu arhīvs
Nākošās sacensības
26
OKT
2024

Gulbenes Boulings

loader

Atbalstītāji