loader
2023-06-12
Vecpiebalgas Kausa 2023 čempioni - Ralfs Laumanis, Gatis Lancers, Lancers, Irēna Bauze un Jēkabs Mālnieks Vecpiebalgas Kausa 2023 čempioni - Ralfs Laumanis, Gatis Lancers, Lancers, Irēna Bauze un Jēkabs Mālnieks

Vecpiebalgas Kausa 2023 čempioni - Ralfs Laumanis, Gatis Lancers, Lancers, Irēna Bauze un Jēkabs Mālnieks

Sacensību jaunumi
Šī gada 27. maijā tika aizvadītas WINMAU Latvijas Darts virslīgas sacensības Vecpiebalgas Kauss 2023. Šoreiz dalībnieku skaits bija pieticīgāks 93 kungi (A divīzija – 15, B divīzija – 78), 24 dāmas, 10 jaunieši (U-18) un 3 juniori (U-15). Čempionu titulus izcīnīja kungu A divīzijā Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale), kungu B divīzijā Gatis Lancers, dāmu konkurencē Irēna Bauze (ŠMK Priekule), jauniešu U-18 konkurencē Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale) un junioru U-15 konkurencē Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts).

Kungu A divīzija

A divīzijas finālā uzvaru svinēja Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale) ar 6:3 pārspējot Rihardu Vosuli - Griguli (ŠMSK Asās Adatas) . Trešajā vietā ierindojās Armands Tīms un Kristaps Mickus (ŠMK Priekule).

Fināls: Ralfs Laumanis (73,04) 6:3 Rihards Vosulis - Grigulis (67,88)

Kungu B divīzija

Savukārt kungu B divīzijas finālā Gatis Lancers ar 5:1 pārspēja Adrianu Djačuku (ŠMSK Asās Adatas). Trešajā vietā ierindojās Oskars Kuzmans un Daniels Delveris (abi ŠMK Vecpiebalga).

Tikmēr B divīzijas gandarījuma turnīrā uzvaras laurus plūca Andis Lauva (ŠMK Vecpiebalga), kurš finālā ar 2:0 pārspēja Gati Ozolu (DK Irlava).

Fināls: Gatis Lancers (80,24) 5:1 Adrians Djačuks (68,78)

Dāmu sacensības

Dāmu konkurencē Irēna Bauze (ŠMK Priekule) finālā ar 5:0 pieveica Ievu Brikmani - Buklovsku (ŠMSK Asās Adatas). Trešajā vietā ierindojās Marija Ružāne (SK Kuorsova) un Sandra Alenčika (DK Irlava).

Dāmu gandarījuma turnīrā triumfēja Anda Vīksna (BDK Lūsis) finālā ar 2:0 pārspējot Tiju Stirnu (DK Irlava).

Fināls: Irēna Bauze (63,15) 5:0 ieva Brikmane - Buklovska (56,00)

Jauniešu sacensības (U-18)

Jauniešu sacensībās savu ceturto uzvaru pēc kārtas šī gada sacensībās izcīnīja Ralfs Laumanis (ŠMK Vērgale) finālā ar 3:2 pārspējot Danielu Delveri (ŠMK Vecpiebalga). Trešajā vietā ierindojās Kārlis Zeidaks (ŠMSK Asās Adatas) un Markuss Jansons (DK Vienradzis).

Fināls: Ralfs Laumanis (62,72) 3:2 Daniels Delveris (59,87)

Junioru sacensības (U-15)

Junioru sacensibās uzvaru izcīnīja Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts) finālā ar 3:0 parspējot Oliveru Purviņu (ŠMK Kuldīga). Trešajā vietā ierindojās Roberts Grieznis (ŠMK Vecpiebalga).

Fināls: Jēkabs Mālnieks (41,37) 3:0 Olivers Purviņš (37,83)

Sacensību informācija

Rakstu arhīvs
Nākošās sacensības
26
OKT
2024

Gulbenes Boulings

loader

Atbalstītāji