loader
2023-09-10
Latvijas izlases izcīna 2023. gada WINMAU Baltijas Kausa kopvērtējumu čempionu titulus Latvijas izlases izcīna 2023. gada WINMAU Baltijas Kausa kopvērtējumu čempionu titulus

Latvijas izlases izcīna 2023. gada WINMAU Baltijas Kausa kopvērtējumu čempionu titulus

Sacensību jaunumi
No 8. līdz 10. septembrim Rīgas viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga tika aizvadītas WINMAU Baltijas Kauss 2023 sacensības uz kurām bija pulcējušies 240 (192 kungi un 48 dāmas) spēlētāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Trīs dienu garumā tika noskaidroti čempioni individuāli, pāros, komandās un komandu kopvērtējumā.

Kungu kopvērtējuma TOP 5 komandas

  1. Team Latvia (Valters Melderis, Markuss Jansons, Uldis Ozolinš, Rihards Vosulis Grigulis)
  2. The Teachers (Mareks Gražuls, Nauris Gleglu, Ilvars Draulis, Armands Tīms)
  3. Asās Adatas I (Edgars Ziemulis, Haralds Trankals, Sandis Dūks, Ralfs Laumanis)
  4. Team Estonia (Raido Kruusvee, Alvar Paia, Alar Raha, Riho Vaikmäe)
  5. ŠMK Priekule (Arturs Auders, Artūrs Bauze, Kristaps Mickus, Aigars Strēlis)

Kungu kopvērtējuma tabula (PDF)

Dāmu kopvērtējuma TOP 3 komandas

  1. Team Latvia (Sandija Andersone, Ieva Brikmane-Buklovska, Marija Ružāne, Anda Vīksna)
  2. Team Estonia (Marika Sarrapik, Hanna Elisabeth Tiisler, Tiina Tiisler, Triin Timmermann)
  3. Team Lithuania (Jolita Drąsutienė, Asta Jukniene, Kornelija Lušaitė, Sandra Rimkevičiūtė)

Dāmu kopvērtējuma tabula (PDF)

Kungu individuāli TOP8

1. Aigars Strēlis (ŠMK Priekule)
2. Valters Melderis (Team Latvia)
3. Nauris Gleglu (The Teachers), Raido Kruusvee (Team Estonia)
5. Haralds Trankals (Asās Adatas I), Kristaps Mickus (ŠMK Priekule), Artūrs Bauze (ŠMK Priekule), Ralfs Laumanis (Asās Adatas I)

Dāmu individuāli TOP8

1. Marika Sarrapik (Team Estonia)
2. Kristine Zakite (The Storm)
3. Marija Ružāne (Team Latvia), Asta Jukniene (Team Lithuania)
5. Triin Timmermann (Team Estonia), Anda Vīksna (Team Latvia), Raminta Kvedaraite (RIMS), Helēna Gleglu (Fortuna)

Kungu pāru TOP8

1. Raido Kruusvee / Alvar Paia (Team Estonia)
2. Valters Melderis / Rihards Vosulis Grigulis (Team Latvia)
3. Olaf Siigur / Ralf-Sander Rebane (Parnu Darts Club), Sigitas Kvajauskas / Roman Solenkov (Topas)
5. Ralfs Laumanis / Haralds Trankals (Asās Adatas I), Aivars Šutka / Laimonis Naglis (50+1), Argo Mott / Jaanus Tšekanjuk (Lihula Nool), Oskars Kovaļevskis / Rihards Kalada (Lai Iet!)

Kungu pāru TOP8

1. Hanna Elisabeth Tiisler / Tiina Tiisler (Team Estonia)
2. Sandra Rimkevičiūtė / Kornelija Lušaitė (Team Lithuania)
3. Ieva Brikmane-Buklovska / Sandija Andersone (Team Latvia), Riika Merilaht / Piret Konts (PiSiMeRi)
5. Asta Jukniene / Jolita Drąsutienė (Team Lithuania), Marija Ružāne / Anda Vīksna (Team Latvia), Neringa Povilone / Raminta Kvedaraite (RIMS), Monika Gurauskienė / Aušra Martinkienė (Port of Darts)

Kungu komandu TOP8

1. The Teachers (Nauris Gleglu, Mareks Gražuls, Ilvars Draulis, Armands Tims)
2. Asās Adatas I (Edgars Ziemulis, Haralds Trankals, Sandis Dūks, Ralfs Laumanis)
3. Team Latvia (Valters Melderis, Rihards Vosulis Grigulis, Uldis Ozolinš, Markuss Jansons)
3. 50+1 (Laimonis Naglis, Aivars Šutka, Janis Kondrats, Jānis Potašs)
5. Smiginis LT (Arunas Sakalauskas, Kęstutis Žukas, Nerijus Bijaminas, Mantas Ugianskis)
5. Irlava (Gatis Ozols, Rolands Ručevskis, Juris Alenčiks, Edgars Stirna)
5. Asās Adatas II (Adrians Djačuks, Rolands Garonskis, Kaspars Maurops, Edvards Legzdins)
5. Dartu (Indro Konik, Martti Mikk, Geven Piir, Gunnar Veberson)

Kungu komandu gandarījuma turnīra uzvarētāji

1. Vecumnieki K1 (Reno Roga, Guntars Stipins, Raitis Ritums, Marcis Auzans)

Dāmu komandu TOP8

1. Team Latvia (Ieva Brikmane-Buklovska, Sandija Andersone, Marija Ružāne, Anda Vīksna)
2. Fortuna (Laima Upeniece, Helēna Gleglu, Ilze Ozola, Diāna Grabčika)
3. Port of Darts (Aušra Martinkienė, Monika Gurauskienė, Lina Malakauskaitė, Aiste Norvilaite)
3. The Storm (Irēna Bauze, Kristine Zakite, Sarmite Lavrentjeva, Kristīne Mickus)
5. Team Estonia (Hanna Elisabeth Tiisler, Tiina Tiisler, Marika Sarrapik, Triin Timmermann)
5. Bauskas Zeltenes (Areta Kovaļevska, Ilva Kalnina, Sarmīte Zandere, Anita Māldere)
5. PiSiMeRi (Sigrid Kirsimets, Merlis Saul, Piret Konts, Riika Merilaht)
5. Team Lithuania (Sandra Rimkevičiūtė, Asta Jukniene, Kornelija Lušaitė, Jolita Drąsutienė)

Dāmu komandu gandarījuma turnīra uzvarētāji

1. Topas (Vida Jablonskiene, Jurate Domarkiene, Indre Smilingiene, Reda Slusnyte)

Pilna turnīra informācija (rezultāti, tabulas, reitingi un statistikas): http://latviadarts.com/lv/tournament/baltijas-kauss-2023

YouTube video :

DartConnect sacensību portāls

Rakstu arhīvs
Nākošās sacensības
26
OKT
2024

Gulbenes Boulings

loader

Atbalstītāji